huge monster bodybuilder man huge coock sex fucking sexy video porns cherie deville begs step-daughter to help dildo stuck in pussy desi home housewife showing accidentally ankles and knees pics xxx hindi indian digital playground phat ass latina abella danger eats out milf

Asia Gaming Kısa Genel Müdürü Rosalind Wade ile Röportaj

Rosalind Wade, Asia Gaming Brief’in Genel Müdürüdür. 15 yıldan fazla bir süredir etkinlik endüstrisinde, doğru içerik ve ağ oluşturma fırsatlarıyla konferanslar düzenliyor.

iGaming iş alanına derinlemesine dalmış olarak, Rosalind Wade Asya Pasifik’teki oyun pazarını etkileyen başlıca sorunları güçlü bir şekilde kavradı. Yıllar boyunca edindiği deneyim ve bağlantılar, onu yeni girişimlerinde başarılı olmak için iyi bir konumda bırakıyor.


Bize iGaming etkinlikleri sektörüne nasıl başladığınızı anlatın.

İlk oyun etkinliğimi asla unutmayacağım, çünkü daha önce yaptığım hiçbir şeye benzemiyordu! Asya’daki ilk birkaç iGaming etkinliğinde Sue Schneider ve ekibiyle çalışacak kadar şanslıydım ve 2008’de oldukça yeni ve “yapılandırılmamış” olan sektöre harika bir giriş yaptım. Enerjiye çabucak aşık oldum. O zamanlar özellikle Asya’da oldukça vahşi olan, ancak aynı zamanda profesyonel bir yaklaşımı eğlence unsuruyla nasıl dengeleyeceğini öğrenmek zorunda kalan çevrimiçi kumarhane oyun endüstrisinin

Asia Gaming Brief, birkaç yıldır Manila’da her zaman büyük bir kalabalığın ilgisini çeken ağ sosyal etkinlikleri yürütüyordu. Sonunda tam kapsamlı bir etkinlik düzenleyecek kadar kendimizi güvende hissettik ve hem kara tabanlı hem de çevrimiçi oyun potansiyeli nedeniyle Filipinler’in bu etkinliği düzenlemek için doğru yer olduğunu hissettik.

Böyle bir konferansa ev sahipliği yapmak ve düzenlemek sizin için ne kadar zor oldu? Ve bunun için ne kadar zaman ve çaba harcadınız?

Son derece zordu! Takım olarak yürüttüğümüz ilk düzgün konferanstı, bu yüzden her şeyi sıfırdan yapmak zorunda kaldık. Ayrıca, ağ oluşturma ve eğlencenin yanı sıra içerik açısından da herkese en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin olmak istedik ve herkese maksimum düzeyde bakmak için her türlü çabayı gösterdik. Neyse ki, bunu başarmak ve etkinliği pazarda sağlam bir şekilde kurmak için inanılmaz derecede sıkı çalışan harika bir ekibimiz var.

Son 3 yılda, ASEAN Oyun Zirvesi, Asya’nın kara tabanlı ve çevrimiçi oyun endüstrileri arasında bilgi alışverişi ve iletişim için bir platform teşvik ederek, endüstrinin her iki tarafı arasındaki kesişme noktası olarak bilinir hale geldi. Kendi sözlerinle, her yıl büyümeye devam etmendeki en büyük zorluklar ve motivasyonlar nelerdi?

2017’deki ilk etkinlikten o kadar mükemmel geri bildirim aldık ki, her yıl beklentileri aşmaya devam etmemiz için bizi teşvik etti. Ayrıca çok hızlı yapmak istemediğimize de dikkat ettik ve sponsorlarımızı fazla zorlamamak için daha sonra küçük bir sergi ekledik.

Son birkaç yılda, iGaming sektörü daha önce görülmemiş bazı kısır geliştirmelerden geçti. Blockchain ve kripto, sahada büyük bir etkiye sahip olmaya başladı ve bu da dünyanın her yerinden oyuncuların benzeri görülmemiş bir ilgiye yol açtı. Mevcut haliyle blok zinciri ve kriptoyu nasıl algılıyorsunuz ve Asya pazarındaki iGaming operatörleri bundan en iyi şekilde nasıl yararlanabilir?

Kripto, anonimlik tercihi ve burada oyun oynamak için bir bankacılık ağının olmaması nedeniyle Asya için doğal bir seçimdir. Oyun organizatörleri, nakit bazlı bir sistem yerine bunu benimsemekte hızlı davrandılar. Diğer blockchain uygulamaları için hala biraz erken.

Katılımcılarınızın 2020’deki konferanstan neler bekleyebileceğini ve konferansı bu kadar benzersiz yapan şeyin ne olduğunu, belki de çok fazla bozmadan bize bildirebilir misiniz?

Daha önce olduğu gibi, oyunumuzu içerik ve konuşmacı açısından bir kez daha yükseltmeye çalıştık. Bu yıl, düzenli üst düzey sunumlar ve tartışmaların yanı sıra yuvarlak masa formatında program aracılığıyla en önemli konulardan bazılarına daha derin dalışlar yapacağız.

Her zaman olduğu gibi, bu Temmuz’da bazı harika isimler mevcut olacak. Lütfen sunulacak bazı heyecan verici konuları ve etkinlikte bulunacak şirketleri paylaşın.

Filipinler’den kara para aklamayla mücadele komitesi başkanı ve şu anda bir başka sıcak yatırım piyasası olan Vietnam’dan finans direktör yardımcısı da dahil olmak üzere hükümet düzenleyicileri ve kurumlarından ödemeler, pazarlama ve CRM uzmanlarına kadar her şeye sahibiz. Yani herkes için bir şeyler var.

OYUN VE BAHİS İÇİN YIL ÖNÜNDE adlı bir panel var. Sizce 2020 için BÜYÜK şey ne olacak?

İçeriği her pazar için yerelleştirme, Çin’den uzaklaşma ve daha hedefli müşteri yönetimi.


Leave a Reply

Your email address will not be published.