huge monster bodybuilder man huge coock sex fucking sexy video porns cherie deville begs step-daughter to help dildo stuck in pussy desi home housewife showing accidentally ankles and knees pics xxx hindi indian digital playground phat ass latina abella danger eats out milf

FSB, yeni Glasgow ofisi ile teslimata odaklanıyor

Küresel ayak izimizi genişletmek için bir başka hamlede FSB, Glasgow’da yeni bir teknik dağıtım ofisinin açılışını duyurmaktan mutluluk duyar.

Bu sonbaharda açılacak olan büyük teknoloji merkezi, yeni ve mevcut ortaklar için teslimata sıkı sıkıya odaklandığımız için Avrupa, Afrika ve Amerika dışındaki diğer küresel bölgelerdeki teknik operasyonlarımız için kalp atışı olacak.

Yeni İskoç merkezinde bulunan 60+ güçlü ekip, FSB’nin yeni Küresel Teslimat Başkanı Ken Paterson tarafından yönetilecek. Eski GVC CEA, yeni kurumsal alanda günlük operasyonlarda lider bir rol oynayacak.

Glasgow üssünün duyurusu, Kolombiya’nın Medellin kentindeki yeni bir Güney Amerika merkeziyle ilgili ayrıntıları yayınlamamızdan birkaç gün sonra geldi. Her iki ofis de, önümüzdeki aylarda ve yıllarda müşteri tabanımıza Aşama 1 küratörlüğünde spor kitabı ve iGaming deneyimlerini sunmaya devam eden yolculuğumuzun ayrılmaz bileşenleri olacak.

FSB’nin Küresel Teslimat Direktörü Ken Paterson şunları söyledi: “Büyüyen küresel müşteri portföyümüz için teslimat yapmak bir organizasyon olarak birincil hedefimizdir ve bu yeni Glasgow üssü bunu gerçekleştirmede büyük bir rol oynayacaktır.

“İskoç merkezi, Avrupa ve Afrika işlerimize odaklanacak, ancak aynı zamanda küresel bir birim olarak uyumlu bir şekilde çalıştığımız için Amerika’ya bakan yeni Kolombiya merkezimizle de yakın işbirliği yapacak. Bunlar, FSB’nin büyüme yolculuğunun bir parçası olmak için inanılmaz derecede heyecan verici zamanlar ve Glasgow operasyonlarımızı bu sonbaharda başlatabilmek için çok heyecanlıyım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.