huge monster bodybuilder man huge coock sex fucking sexy video porns cherie deville begs step-daughter to help dildo stuck in pussy desi home housewife showing accidentally ankles and knees pics xxx hindi indian digital playground phat ass latina abella danger eats out milf

FSB yeni turbo şarjlı ön uç çıkardı

FSB, geleceğe yönelik yeni React destekli ön ucumuzun piyasaya sürülmesiyle önemli bir platform yükseltmesi yaptı.

Bileşen tabanlı, Meta tarafından oluşturulmuş React platformu tarafından desteklenen yeni ön uç, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve daha hızlı sayfa yüklemeleri aracılığıyla iş ortağı tabanımız için büyük ölçüde iyileştirilmiş site performansı sağlayacaktır. Agnostik ön uç ayrıca daha hızlı oluşturmayı, sorunsuz üçüncü taraf entegrasyonlarını ve gelişmiş SEO’yu kolaylaştıracaktır.

Başlangıçta uzun süredir devam eden ortakları QuinnBet ve JenningsBet de dahil olmak üzere bir avuç müşteriyle başlatılan ön uç yükseltme, önümüzdeki 12 ay içinde FSB’nin genişleyen küresel müşteri tabanına yayılacak.

FSB Teknik Direktörü Sam Lawrencesöz konusu:

“Ön uç platformumuza yönelik bu heyecan verici yükseltme, Tier 1 küresel ürün teklifimiz için ileriye doğru atılmış bir başka büyük adımdır. React yakıtlı ön uç, hızlı ve sezgisel arayüzü ile oyuncu etkileşimini bir sonraki seviyeye taşıyor ve operatör ortaklarımızın üçüncü taraf içeriklerini her zamankinden daha akıcı bir şekilde seçmelerine olanak tanıyor. Büyüyen müşteri tabanımıza bu büyük platform geliştirmesini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kuzey Amerika, Avrupa, Afrika ve diğer küresel bölgelerde ölçeklendirmeye devam ederken, ödüllü tam yığın çok kanallı teklifimizin sürekli evrimine bağlı kalmaya devam ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.