huge monster bodybuilder man huge coock sex fucking sexy video porns cherie deville begs step-daughter to help dildo stuck in pussy desi home housewife showing accidentally ankles and knees pics xxx hindi indian digital playground phat ass latina abella danger eats out milf

FSB, Tier 1 teslimatlarına liderlik etmek için eski GVC CEA Ken Paterson’ı görevlendirdi

FSB, eski GVC Baş Kurumsal Mimar Ken Paterson’ın atanmasıyla büyüyen teknoloji ekibimize önemli bir işe alım daha yaptı.

Global Teslimat Direktörü olarak atanan Paterson, FSB’nin teknik prosedürlerinin ve altyapılarının, artan sayıda Tier 1 uluslararası müşterimiz için zamanında, bütçeye uygun, yüksek kaliteli teslimatı gerçekleştirmek için yerinde olmasını sağlamaktan ve SLA’nın teslimatını sürdürmekten sorumlu olacaktır. mevcut ortak tabanımız için gereksinimler.

Zengin deneyime sahip Paterson, FTSE 100 şirketi için hızlı bir hiper büyüme döneminde GVC’de beş yıl geçirdi ve atanması, arkadaşlarının işe alınmasını takip ediyor. GVC lideri Keith Laidlaw FSB’de bir yönetim kurulu pozisyonuna.

Paterson, EGR Yılın Çok Kanallı Tedarikçisi ödülümüzün ardından ve yeni düzenlemeye tabi Ontario eyaleti, çeşitli ABD eyaletleri ve Orta Avrupa’da kazanılan yeni büyük ortaklıklarla küresel büyüme döneminde FSB’ye katılıyor.

Dave McDowell, FSB’de İcra Kurulu Başkanı, “Ken, büyüyen, küresel teknoloji ekibimizin bir başka seçkin çalışanı.

Birden fazla kıtada ölçeklendirmeye devam ederken, teslimatı odak noktamızın en üstüne koymaya devam etmemizi sağlamak için büyük bir endüstri figürünü işe almamız gerektiği açıktı. Ken’in piyasanın en iyisi, Tier 1 deneyimi ile bu rolü doldurmak için net bir seçim oldu ve onu aramızda görmekten heyecan duyuyoruz.

FSB Küresel Teslimat Direktörü Ken Paterson şunları söyledi: “FSB’nin son 12 ayda Tier 1 tedarikçisine dönüşümü son derece etkileyiciydi ve organizasyonun geçen ay büyük bir EGR ödülü aldığını görmek sürpriz olmadı.

“Şu anki işim, GVC’de edindiğim engin deneyimimi geliştirmek ve FSB’nin hızla artan küresel müşteri tabanına hizmet vermeye devam etmesini sağlamak için teknik prosedürleri uygulamaya koymak. Başlamak için çok heyecanlıyım.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.