huge monster bodybuilder man huge coock sex fucking sexy video porns cherie deville begs step-daughter to help dildo stuck in pussy desi home housewife showing accidentally ankles and knees pics xxx hindi indian digital playground phat ass latina abella danger eats out milf

FSB, yeni Kolombiya ofisi ile Güney Amerika’ya ölçekleniyor

FSB organizasyonu için bir başka önemli kilometre taşında, Kolombiya’da yeni bir Güney Amerika teknoloji merkezinin açılışıyla uluslararası ayak izimizi daha da genişlettik.

Ülkenin Medellin bölgesinde konumlanan merkez, FSB’nin büyüyen Kuzey Amerika işinin teslimatını desteklemeye yardımcı olacak yeni kurulan yerel teknoloji ekibinin üssü olacak.

30’dan fazla güçlü ekip, FSB’nin Latin Amerika bölgesinde devam eden çabalarının teknik operasyonlarında da önemli bir rol oynayacak.

Bu yeni Güney Amerika merkezi, biz önemli düzenlenmiş uluslararası pazarlarda ölçeği büyütmeye devam ederken, eski GVC CEA Ken Paterson’ın küresel teslimat işlevimize liderlik etmesi için atanmasından sadece haftalar sonra geldi.

Dave McDowell, FSB’nin CEO’suBayrağımızı Güney Amerika topraklarında dikerken ve küresel ayak izimizi oluşturmaya devam ederken, bu FSB için bir başka önemli kilometre taşıdır.

Son 12 ayda Kuzey Amerika müşteri portföyümüzün hızlı büyümesi ve LATAM bölgesindeki güçlü hedeflerimiz nedeniyle Amerika’da yeni bir merkez açmak zorunlu hale geldi.

Bu yeni Güney Amerika bölge merkezi, yerel topluluk projelerini destekleme ve Kuzey Amerika ve LATAM’daki yeni ve mevcut ortaklarımıza hizmet etme arayışımızda bizi iyi konumlandırıyor.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.